O nás

Společnost Reaps s.r.o. byla založena v listopadu 2013 se sídlem v Jablonci nad Nisou. Navazuje na aktivity fyzických osob na poli poskytování servisních služeb IT a jejím hlavním cílem je vytvořit nový způsob fungování „IT jako služba“.

Stabilní tým zaměstnanců poskytuje ucelené služby IT ověřené dlouholetou tradicí. Nezaměřujeme se na prostý prodej zařízení a softwarových licencí, ale na pokrytí komplexního IT jako fungujícího celku s logickou strukturou a odpovídající funkčností. Používáme nejmodernější technologie společností Fujitsu, Microsoft, GFI, ZyXEL a doplňujeme je našimi zkušenostmi z oboru. V rámci našich aktivit spolupracujeme přímo s výrobci zařízeních a autory softwarových produktů, dokážeme tak lépe reagovat na Vaše potřeby.

Díky 24 hodinovému vzdálenému dohledu všech zákaznických sítí, serverů, pracovních stanic a infrastrukturních prvků, dokážeme z velké části predikovat problémy dříve, než nastanou.

Ač se zázemím v Libereckém kraji, naše služby poskytujeme na území celé České republiky.

Naše certifikace a obchodní statusy:

  • Microsoft SPLA partner
  • Microsoft AER Authorized Education Reseller
  • Microsoft LITR
  • Fujitsu SELECT Partner
  • ESET Certified Partner
  • ZyXEL Certified Partner
  • GFI partner

Novinky

Hledáme nového kolegu

16. května / 2018

Do Našeho týmu hledáme nového pracovníka na pozici Servisní technik IT se zaměřením na pracovní stanice a servery.

Pronájem licencí Microsoft i na zákaznických serverech

11. března / 2014

Do konce minulého roku jsme mohli na základě smlouvy Microsoft SPLA poskytovat pronájem licencí produktů Microsoft pouze na serverech, které...

Reaps info

Microsoft SPLA

Na základě smlouvy Microsoft SPLA (Service Provider License Agreement) poskytujeme pronájem licencí produktů společnosti Microsoft.

Western Digital RED

Nová řada pevných disků s certifikací pro práci v NAS zařízeních.