Microsoft SPLA

Microsoft SPLA

Úterý, 5. listopadu, 2013

Na základě smlouvy Microsoft SPLA (Service Provider License Agreement) poskytujeme pronájem licencí produktů společnosti Microsoft.

Pronájem software zajišťuje nadstandardní výhody oproti běžnému nákupu licencí. Zákazník hradí měsíční poplatky za aktuálně čerpané licence, které se mohou variabilně měnit z měsíce na měsíc. Počet zaměstnanců, počet brigádníků, počty skutečně používaných produktů, to vše ovlivňuje výslednou cenu za pronájem licencí v režimu SPLA. K dispozici je zákazníkům Ceník SPLA licencí, kde jsou uvedeny hlavní typy licencí, jejich cena a stručné vysvětlení principů licencování.

Naším hlavním zaměřením je poskytování SPLA licencí jako součást pronájmových služeb k poskytnutému hardware. Zákazníkovi navrhujeme optimální variantu skladby licencí s ohledem na jeho potřeby a počet pracovníků.

Pokud bude zákazník vyžadovat, dokážeme na základě nových pravidel Microsoft SPLA licencovat produkty i v rámci poskytovaných služeb na hardware vlastněný zákazníkem. Uvedené licence je možné použít pouze na servery a je nutný speciální režim správy serverů.

Co Vám přináší SPLA licencování:

  • Omezení zbytečných výdajů za licence, které morálně zastarávají, či nejsou časem zapotřebí.

  • Průběžné náklady na licence za každý kalendářní měsíc formou pronájmu.

  • Možnost změny skladby a počtu licencí na začátku každého měsíce. Lze tak přecházet mezi různými produkty či počty zaměstnanců dle aktuální potřeby.

  • Stálé ceny oznamované společností Microsoft vždy na kalendářní rok dopředu.

  • Lepší podmínky použití produktů při virtualizaci či zajištění vysoké dostupnosti.

Licencování v režimu SPLA podléhá speciálním pravidlům dle Microsoft SPUR (Service Provider Use Rights) a je vázáno na poskytování služeb ze strany IT partnera. Prosím, pokud váháte, zda je pro Vás pronájem licencí vhodný, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme relevantní informace a pomůžeme při výběru vhodných produktů.

Zpět na výpis

Reaps info

Microsoft SPLA

Na základě smlouvy Microsoft SPLA (Service Provider License Agreement) poskytujeme pronájem licencí produktů společnosti Microsoft.

Western Digital RED

Nová řada pevných disků s certifikací pro práci v NAS zařízeních.