Novinky

 • Hledáme nového kolegu

  Středa, 16. května, 2018

  Do Našeho týmu hledáme nového pracovníka na pozici Servisní technik IT se zaměřením na pracovní stanice a servery.

  Více

 • Pronájem licencí Microsoft i na zákaznických serverech

  Úterý, 11. března, 2014

  Do konce minulého roku jsme mohli na základě smlouvy Microsoft SPLA poskytovat pronájem licencí produktů Microsoft pouze na serverech, které nebyly v přímém či nepřímém vlastnictví zákazníka. Licence byly poskytovány jako součást pronájmu serverových služeb (hardware a servisních prací) nebo v rámci poskytování privátního cloudu, pod hlavičkou Reaps RENT.

  Více

 • WD® přináší novou produktovou řadu disků

  Úterý, 11. března, 2014

  Společnost WD® dnes oznámila dostupnost pevných disků WD Purple™. Tento 3,5" disk s velkou kapacitou a s cíleným určením pro aplikace monitorovacích, sledovacích a zabezpečovacích zařízení je navržen pro ukládání videozáznamů z kamerových sledovacích systémů. Disky WD Purple vynikají v prostředí kamerových zabezpečovacích systémů v domácnostech, domácích kancelářích a malých firmách, kde se používá až osm pevných disků a až 32 kamer s rozlišením HD. Nové disky jsou již dodávány na trh a to v kapacitách od 1 TB až po 4 TB.

  Více

Reaps info

Microsoft SPLA

Na základě smlouvy Microsoft SPLA (Service Provider License Agreement) poskytujeme pronájem licencí produktů společnosti Microsoft.

Western Digital RED

Nová řada pevných disků s certifikací pro práci v NAS zařízeních.