Service Správa IT

Management serverů, pracovních stanic a síťové infrastruktury, včetně fyzické správy profesionálními administrátory, přístupu do helpdesku, dashboardu a zajištění podpory uživatelů.

  • Správa serverů
  • Správa stanic
  • Správa síťové infrastruktury
  • Pravidelné aktualizace a upgrade SW
  • Konfigurace aplikací a služeb
  • Opravy a přeinstalace
  • Součástí služby je REAPS Agent

Cena bez DPH / měsíčně, od 1500 Kč za Server

Pro zákazníky nabízíme služby kompletní správy serverů na technologiích Microsoft, pracovních stanic a všech IT zařízení.

Ideální služba pomůže řešit běžné a každodenní problémy většiny firem, které nepotřebují obětovat IT technologiím svůj čas a chtějí se soustředit pouze a jen na svůj business. Není potřeba mít vlastní specialisty na servery a pokročilé technologie, od toho je zde Reaps poskytující služby právě pro Vás. Vaši zaměstnanci se mohou zabývat prací, vývojem, výrobou, či inovací nad kvalitním a stabilním IT zázemím.

Služba Reaps SERVICE je variabilní a poskytuje možnosti managementu od jednoho serveru či pracovní stanice až po stovky zařízeních a veškeré infrastrukturní prvky sítě. V rámci služby je zákazníkovi za měsíční paušál garantována kompletní správa serverů, pracovních stanic, zařízení a dalších nasmlouvaných prvků, jejich aktualizace a upgrade software, konfigurace, průběžné testování funkčnosti, diagnostikování slabých a zranitelných míst, recovery instalace a v případě potřeb i zálohování, obnova a služby uživatelské podpory.

Smyslem Reaps SERVICE je zajistit zákazníkovi za pravidelný měsíční poplatek funkční IT bez ohledu na servisní čas potřebný k zajištění provozu. Žádné omezení na počty hodin měsíčně u kritických systémů, žádné dokladování dojezdů techniků, žádné prokazování víkendových víceprací. Naši zaměstnanci jsou zde od toho, aby Vaše IT fungovalo a je na nás zajistit si k tomu podmínky. Reaps SERVICE Vám zaručuje dostupnost IT služeb.

Součástí Reaps SERVICE je kompletní pokrytí spravovaných zařízení technologií Reaps AGENT s přístupem na dashboard a interní helpdesk.

Poptat službu

Kontaktní formulář
* Povinné pole