Reference

  • Nemocnice Tanvald

    Městská nemocnice s rozsáhlou nabídkou ambulantní i hospitalizační péče na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Člen skupiny Mediterra, součást koncernu VAMED, spravující Nemocnice Tanvald, Neratovice, Mělník, Sedlčany, Mostiště, Kliniky Záměček, Rehabilitační kliniku Malvazinky a další zdravotnická a rehabilitační zařízení v České republice a Evropě.
  • Město Smržovka

    Smržovka je město patřící do zóny pobytové rekreace Chráněné krajinné oblasti Jizerských hor a spadá do české části Euroregionu Nisa. O chod města se stará Městský úřad, který zřizuje a provozuje další přidružené organizace, jako jsou školka, základní škola, dům s pečovatelskou službou, aj.
  • EMBA, spol. s r.o.

    EMBA, spol. s r.o. je tradiční český výrobce pákových pořadačů archivních systémů pro krátkodobou i dlouhodobou archivaci a kancelářských potřeb pro školu a kancelář z hladké lepenky. Je největší a nejvýznamnější dodavatel výrobků z recyklovaných materiálů. Firma EMBA, spol. s r.o. Paseky nad Jizerou leží na území dvou chráněných oblastí - Krkonošského národního parku a chráněné oblasti Jizerské hory v údolí řeky Jizery.

Reaps info

Microsoft SPLA

Na základě smlouvy Microsoft SPLA (Service Provider License Agreement) poskytujeme pronájem licencí produktů společnosti Microsoft.

Western Digital RED

Nová řada pevných disků s certifikací pro práci v NAS zařízeních.