WD® přináší novou produktovou řadu disků

WD® přináší novou produktovou řadu disků

Úterý, 11. březen, 2014

Společnost WD® dnes oznámila dostupnost pevných disků WD Purple™. Tento 3,5" disk s velkou kapacitou a s cíleným určením pro aplikace monitorovacích, sledovacích a zabezpečovacích zařízení je navržen pro ukládání videozáznamů z kamerových sledovacích systémů. Disky WD Purple vynikají v prostředí kamerových zabezpečovacích systémů v domácnostech, domácích kancelářích a malých firmách, kde se používá až osm pevných disků a až 32 kamer s rozlišením HD. Nové disky jsou již dodávány na trh a to v kapacitách od 1 TB až po 4 TB.

Disky WD Purple nabízejí nižší spotřebu energie a mají mnoho dalších pokročilých funkcí, které byly dříve vyhrazeny pro úložiště na úrovni podnikových řešení. Jsou optimalizovány pro požadavky digitálních zařízení typu PVR, DVR nebo NVR, které jsou neustále v provozu (24x7).

Pevné disky WD Purple jsou vybaveny celou řadou exklusivních technologií, mezi které patří například

· AllFrame™ - Technologie AllFrame, která využívá streamování prostřednictvím rozhraní ATA, pomáhá eliminovat ztrátu záznamu a zlepšuje přehrávání a datový tok. Firmware disků WD Purple zabraňuje pixelaci obrazu a výpadkům nahrávání.

· Advanced Format Technology™ (AFT) – Tato technologie umožňuje zvyšovat hustotu zápisu a byla přijata společností WD i dalšími výrobci disků. Zajišťuje zvyšování kapacity.


Disky jsou opatřeny 3 letou zárukou.

Nové disky WD Purple jsou plně kompatibilní se zařízeními NAS Synology, které Vám nabízíme pro řešení datového úložiště a kamerových systémů.

Zpět na výpis

Reaps info

Microsoft SPLA

Na základě smlouvy Microsoft SPLA (Service Provider License Agreement) poskytujeme pronájem licencí produktů společnosti Microsoft.

Western Digital RED

Nová řada pevných disků s certifikací pro práci v NAS zařízeních.