Complete Kompletní řešení IT

Komplexní řešení obsahující veškeré služby spojené s IT technologiemi, zajištěné profesionálními administrátory, včetně podpůrných softwarových nástrojů a aplikací. Služba napříč celou organizací, včetně poboček, home office, vzdálených pracovníků, spojení se světem, …

  • Kompletní řešení IT
  • Správa serverů, stanic a zařízení
  • Konfigurace firewall a propojení VPN
  • Bezvýpadkové technologie emailů
  • Zálohování, replikace a obnova dat
  • Bezpečnostní řešení IT
  • Garantovaná kvalita služeb

Cena služby Reaps COMPLETE je individuální

… zajišťuje IT jako skutečně kompletní řešení s jedním partnerem

Správa serverů, pracovních stanic a všech IT zařízení připojených nebo používaných v rámci firemní činnosti. K dohledu je využita technologie Reaps AGENT s přístupem na dashboard a interní helpdesk.

Propojení všech lokalit (poboček) společnosti, Home Office, vzdálených uživatelů, partnerů a klientů zákazníka pomocí VPN spojů. Využíváme profesionální produkty Zyxel USG s podporou VPN IPSec, robustním šifrováním, bezpečnostní certifikací ICSA a pokročilou možností konfigurace.

Kompletní řešení antivirové kontroly na všech serverech, stanicích a vstupním firewallu. Kombinované řešení zajišťující vysokou bezpečnost a ochranu před napadením sítě.

Kompletní antispamové a antivirové služby pro příchozí i odchozí emaily, zajištění kontinuálnosti příjmu emailové pošty pro případ výpadku vlastního (zákaznického) poštovního serveru, dohledatelnost příchozích emailů a plné logování.

Zálohování, replikace a obnova všech dat dle dohodnutého a garantované scénáře. Průběžné ověřování uložených záložních kopií a zkouška bare-metal recovery obnovy dat a systémů v rámci virtuálních strojů. Nejen že zajistíme zálohování, ale také průběžně ověřujeme, že jsou zálohy plně funkční a použitelné.

V rámci služby Reaps COMPLETE nabízíme zajištění bezpečnosti pracovních stanic, „technické omezení“ přístupu k použití rozhraní USB, RS232, CD/DVD, ale také kompletní kontrolu nad činností uživatelů, spouštěnými aplikacemi, přístupem na internet, využívání sociálních sítí, aj. vše s možností plného reportování a dohledatelnosti.

Reaps COMPLETE Vám garantuje funkční IT jako celek bez ohledu na servisní čas potřebný k zajištění provozu. Žádné omezení na počty servisních hodin měsíčně u kritických systémů, žádné dokladování dojezdů techniků, žádné prokazování víkendových víceprací. Naši zaměstnanci jsou zde od toho, aby Vaše IT fungovalo a je na nás zajistit si k tomu podmínky.

Poptat službu

Kontaktní formulář
* Povinné pole